Biżuteria z żywicy epoksydowej - Epoksydowa.pl Skip to main content

NADAJĘ
WNĘTRZOM DUSZĘ

“Przemieniam wnętrza domów, mieszkań i biur w przestrzenie emanujące aurą wyjątkowości. Tworzę obrazy, jakich w Polsce jeszcze nie było. Wykorzystuję autorskie techniki, które pozwalają nadać ich powierzchniom intrygującą strukturę. Śledzę najnowsze trendy architektury wnętrz. Wiem, jak wykorzystać moc płynącą ze sztuki, by wykreować efekty ocierające się o czystą magię”

“Tace dekoracyjne.
Wyobraź sobie tacę, która jest jedyna w swoim rodzaju. Niepowtarzalna tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nikt, nigdy i nigdzie nie będzie posiadał takiego wzoru, jak Twój.”

“Obrazy
Obrazy, które już czekają na Ciebie. Zobacz niezwykłe obrazy, którymi już teraz możesz fantastycznie ożywić wnętrze swojego biura lub mieszkania.”

Mam doskonały pomysł na produkt, który Cię zachwyci. Wiem, co nada Twoim wnętrzom wysmakowanego charakteru. Zostaw telefon do siebie. Oddzwonię z dobrą wiadomością

Otrzymasz dzieło wykonane nowatorską, w stu procentach autorską techniką.

Obraz będzie nie tylko jedyny w swoim rodzaju – będzie stworzony z prawdziwą pasją!


Używamy szerokiej gamy naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i kwiaty, i łączymy je z wysokiej jakości przezroczystą żywicą i barwnikami. Używamy również dodatkowych elementów dekoracyjnych, takich jak metale szlachetne i półszlachetne oraz klejnoty.”

“Łączymy drewno z żywicą, aby tworzyć funkcjonalną sztukę. Naszym celem jest wytwarzanie wyłącznie najwyższej jakości akcesoriów w przystępnych cenach. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz asortyment jest wykonany ręcznie i ma unikalny design. Ciężko pracujemy, aby tak było, abyśmy mogli zaoferować Ci coś naprawdę wyjątkowego, czego po prostu nie możesz znaleźć nigdzie indziej”

Serdecznie zapraszam do współpracy tych, którzy kochają wszystko, co emanuje pięknem. Tych, którzy pragną otaczać się
przedmiotami z duszą. Nieszablonowymi, nietuzinkowymi i nieoczywistymi. Z ogromną przyjemnością nawiążę współpracę ze sklepami stacjonarnymi, showroomami, biurami projektowymi oraz deweloperami.

TANIEJ
Wybierz jeden z gotowych zestawów i ciesz się rabatami!
W ZESTAWIE!
Otrzymujesz
na dowolny zakup NLQLPWZR8L.
RABAT
dla produktów nieprzecenionych