FORMY PŁATNOŚCI

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAMÓWIENIE?

 • PŁATNOŚĆ ON-LINE (PRZEDPŁATA)” – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl możesz zapłacić:
  • kartą kredytową: Visa, MasterCard, Maestro
  • szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia
  • Szybkie płatności PayPal
  • kartą płatniczą


PYTANIA I ODPOWIEDZI
CZY POBIERACIE DODATKOWE OPŁATY NP. ZA PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ?
 • Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.
JAK SZYBKO KSIĘGUJECIE WPŁATY NA KONCIE?
 • Wszystko zależy od wybranej formy płatności. Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet 2-3 dni), natomiast weryfikacja płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem trwa zazwyczaj kilka – kilkanaście minut.

 

W epoksydowa.pl możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym.

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu  Dotpay.pl, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki – poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na epoksydowa.pl

Bezpieczne zakupy

System Dotpay.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.