Pytania i odpowiedzi - Epoksydowa.pl Skip to main content

Zamówiłem książkę , kiedy do mnie dotrze? 

W zależności od wybranej formy dostawy dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Zamówienie zostało złożone ale nie opłacone. Jak mogę opłacić?

Należy zalogować się do panelu klienta (zakładka MOJE KONTO). Na liście zamówień wystarczy kliknąć „opłać”. Automatycznie przeniesie do płatności.

Jak otrzymam zamówiony produkt cyfrowy?

Po kliknięciu w numer zamówienia będzie można pobrać zakupione pliki.

W jakim formacie są zakupione pliki cyfrowe?


Ebook jest w formacie PDF.

Na jakim urządzeniu mogę otworzyć ebooka? 

Ebooka możesz otworzyć na dowolnym czytniku obsługującym formaty plików:
MOBI, EPUB lub PDF.

Ponieważ książka zawiera wiele elementów graficznych, polecamy format PDF. 

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Podczas składania zamówienia zaznacz pole „faktura” oraz podaj nr NIP. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i dostarczona na Twój adres mailowy podany przy zamówieniu. 

Czy mogę kupić książkę w sklepie stacjonarnym?

Na ten moment sprzedajemy książkę tylko i wyłącznie wysyłkowo i tylko na stronie www.epoksydowa.pl
Być może w przyszłości pojawi się w innych punktach sprzedaży jednak na ten moment tego nie planujemy.

Nie mogę pobrać plików cyfrowych, co mam zrobić?

Możliwe sytuacje: 
– Podczas pobierania pojawia się błąd „Nie udało się pobrać plików”.
– Pobrane archiwum jest puste lub nie chce się otworzyć.
– Pliki nie chcą się odtworzyć. Pojawia się komunikat, że są uszkodzone. 

Powyższe przykłady wskazują na to, że pojawił się problem podczas pobierania pliku. Należy ponownie pobrać plik. Jeśli problem nadal się pojawia – polecamy skorzystać z prostych, darmowych programów do pobierania dużych plików tzw. Manager pobierań. 

Jak ściągnąć książkę?

Aby ściągnąć plik książki na komputer:

  1. Zaloguj się na stronie internetowej przy użyciu swojego hasła.
  2. Przejdź do rozdziału “Moje konto” (w prawej części witryny).
  3. Przejdź do menu „Pliki do pobrania”.
  4.  “Pobierz” 
  5. Zapisz plik na komputerze.

Zalecamy  program Adobe Reader  do otwierania naszego ebooka na dowolnym urządzeniu, ale możesz także korzystać z oprogramowania i aplikacji, takich jak iBooks, Goodreader i inne. Zalecamy program Adobe Reader, ponieważ jest darmowy, łatwy do pobrania, przydatny w wielu witrynach internetowych i nie uszkadza oprogramowania ani plików komputera. Aby bezpłatnie pobrać lub zaktualizować, odwiedź  oficjalną witrynę Adobe .

Po pomyślnym przetworzeniu płatności pojawi się ekran z potwierdzeniem zamówienia, który zawiera łącze umożliwiające natychmiastowe pobranie zakupów. Kliknięcie każdego łącza rozpocznie pobieranie ebooka.

Podobnie jak w przypadku większości plików do pobrania, możesz otworzyć plik PDF i natychmiast go wyświetlić. Zalecamy natychmiastowe zapisanie go w określonej lokalizacji na komputerze. Nie możesz tego znaleźć? Sprawdź folder Pobrane.

Otrzymasz również wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia z linkiem do strony pobierania (ten e-mail zostanie wysłany z adresu „info@epoksydowa.pl”). 

Wszystkie dokumenty cyfrowe należy pobrać w ciągu 10 dni od zakupu. Wiemy, że błędy techniczne, awarie komputerów i limity pobierania mogą utrudnić życie, dlatego udostępniliśmy Ci trzy pobrania każdego z zakupionych plików cyfrowych. Należy pamiętać, że ebook ma więcej niż 1 MB, więc jeśli masz wolne połączenie internetowe, możesz potrzebować przygotować sobie filiżankę herbaty …

Pobieranie pdf na i’OS

Ważne informacje o pobieraniu plików PDF na urządzenia Apple

Podczas korzystania z urządzenia Apple domyślnie plik PDF otwiera się w przeglądarce internetowej (takiej jak Safari) lub przy użyciu podglądu – chociaż umożliwia to wyświetlenie przewodnika,  nie zapisuje automatycznie kopii .

Po otwarciu plików na swoim urządzeniu (iPad, iPad Mini, iPhone, iTouch), nadal musisz zapisać kopię w wybranej aplikacji czytnika PDF, dotykając ekranu – spowoduje to wyświetlenie monitu o otwarcie i zapisanie pliku za pomocą aplikacji ( jak iBooks, Adobe Reader, Goodreader, Kindle itp.).

Jeśli nie widzisz monitu „Otwórz w iBooks”, wybierz przycisk „Udostępnij” (kwadrat ze strzałką skierowaną w górę). Po dotknięciu ikony pojawi się lista opcji. Wybierz opcję „Otwórz w”, a następnie opcję „Kopiuj do iBooks” lub inną aplikację do czytania.

Zalecamy korzystanie z iBooków lub bezpłatnych aplikacji, takich jak Adobe Reader . Po pobraniu czytnika PDF będziesz mógł zapisywać pliki na swoim urządzeniu, a następnie przeglądać je bez łączenia się z Internetem – pozwoli to zaoszczędzić czas, pieniądze i opłaty za przesyłanie danych.

Należy pamiętać, że czasami urządzenia przenośne mogą nie zawsze działać niezawodnie podczas próby pobrania większych plików przez Wi-Fi – połączenie może nie być wystarczająco silne, a procesory nie są wystarczająco szybkie. W takim przypadku zauważysz, że urządzenie nadal próbuje pobrać plik i możesz odkryć, że skończyły się pliki do pobrania, zanim się zorientujesz.

Mam problem z pobraniem e-booka (ogólne)

Nie stresuj się – to prawdopodobnie łatwe rozwiązanie. Jeśli połączenie internetowe ulegnie awarii, po prostu odśwież ekran podczas tworzenia kopii zapasowej, a pobieranie będzie wznowione

Ewentualnie przyczyną problemu może być stara wersja przeglądarki internetowej. Spróbuj pobrać plik w innej przeglądarce internetowej lub pomyśl o pobraniu najnowszej wersji jednego z poniższych za darmo (zajmie to tylko kilka minut):

Internet Explorer: https://www.microsoft.com/windows/internet-explorer

Firefox: getfirefox.com

Google Chrome: https://www.google.com/chrome

Jeśli otworzyłeś eBook w nowej karcie lub oknie przeglądarki, raportowana liczba pobrań nie zmniejszy się, dopóki nie odświeżysz strony pobierania.

Jeśli nadal masz problemy, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania problemów poniżej. Jeśli nie rozwiązują problemu lub potrzebujesz naszej pomocy, skorzystaj z naszego  formularza kontaktowego.


Upewnij się, że masz najnowszą wersję czytnika PDF

Jeśli plik PDF zostanie pobrany, ale nie zostanie otwarty, prawdopodobnie czytnik PDF wymaga aktualizacji. Nasze pliki najlepiej pasują do programu Adobe Reader 9.x (lub nowszego) – jeśli nie masz pewności, którą wersję posiadasz, możesz bezpłatnie pobrać najnowszą wersję tutaj:  https://get.adobe.com/reader/

Pamiętaj, że możesz pobrać każdy eBook lub rozdział maksymalnie 3 razy, więc w razie potrzeby wróć do wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia, aby uzyskać dostęp do łącza pobierania. Jeśli nie możesz znaleźć tej wiadomości e-mail, przed skontaktowaniem się z nami sprawdź folder ze spamem / śmieciami.

Aktualizacje

Wszyscy zarejestrowani kupujący mają dostęp do każdej najnowszej aktualizacji e-booka. System automatycznie rozsyła informacje o nowej wersji dla każdego zarejestrowanego użytkownika, Czasem trwa to kilka dni od daty premiery.

TANIEJ
Wybierz jeden z gotowych zestawów i ciesz się rabatami!
W ZESTAWIE!
Otrzymujesz
na dowolny zakup NLQLPWZR8L.
RABAT
dla produktów nieprzecenionych