Cześć, jestem Kamil

Stawiam i weryfikuję hipotezy, tworząc i łamiąc rozwiązania raz za razem, aż do zachwytu. Skupiam się na tworzeniu wyjątkowych doświadczeń użytkownika poprzez kreatywne technologie projektowe. Zawsze dążę do najwyższego poziomu kreatywności i wykonania, aby rozwijać się i rozwijać doświadczenia, które pozostawiają trwałe wrażenie. Uważam, że projektowanie to proces, a dzięki nauce i próbom jesteśmy w stanie znaleźć właściwe rozwiązanie. Cały proces twórczy traktuję jako przygodę, którą możemy pokonać tylko wspólnie. Akceptuję wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami czy inspiracjami. Każdą formę która pozwoli nam się lepiej poznać. Jestem dostępny w każdej chwili, aby porozmawiać o nadchodzących projektach, a także o cudach natury z kserokopiarki z połowy lat 90.

Kiedyś  były tylko książki i doświadczenie zdobywane przez wiele prób i błędów, i praktyczne każdy potrafił być w stanie coś poprawić, ulepszyć, albo zregenerować. Techniczne myślenie nie było obce. Teraz, gdy wideo-poradniki, wideo tutoriale, wideo tipy, wideo szkolenia wyparły czytanie i zdobywanie wiedzy na własną rękę.. nikomu się nie chce. To co na wideo, to tak musi być.. nawet tego się nie weryfikuje… Sławę zyskują Ci co robią spektakularne, widowiskowe nagrania, a Ci co przekazują wiedzę.. odchodzą w zapomnienie. 

Wychodzę ponad sztywne ramy, staram się pomagać każdemu, czy to mailowo, na czacie, czy telefonicznie i przekazywać jak najwięcej informacji. Niektóre tematy, to problemy z projektem, pomysły / inspiracje projektowe, wykończenie stołów, powierzchni. Rozumiem to doskonale, tak samo jak to że wkroczenie do świata żywic w dekoracjach nie zawsze jest łatwe i proste, a czasem brak po prostu odwagi napisać publicznie z prośbą o pomoc.
Gdy poznawałem ten „żywiczny świat”, w Polsce nie było materiałów, książek, jakiejkolwiek publikacji co i jak. Była tylko karta producenta i tyle. Cierpliwością, jak i metodami prób i błędów powstawały niepowtarzalne projekty, z których jestem dumny.
Uczę minimalizmu w projektach drewno-żywica. Minimalizm ma na celu ułatwić życie konsumentowi. Praca, której nie wykonuje projektant, to praca, którą musi wykonać konsument – nieprzerwanie przez cały okres użytkowania produktu.
Nie ma gwarancji, że moje odpowiedzi będą Tobie pasować. Odpowiem uczciwie i najlepiej jak potrafię, ale na tym kończy się moja gwarancja satysfakcji. Powodzenie żywicznej misji leży w twoich rękach. Uzbrój się w czas i cierpliwość, a przygoda będzie niesamowita.

Ta strona akceptuje formy reklamy pieniężnej, sponsoringu lub inne formy wynagrodzenia.

Strona przestrzega standardów marketingu szeptanego. Otrzymane wynagrodzenie może mieć wpływ na treści reklamowe, tematy lub posty zamieszczane na stronie. Te treści, przestrzeń reklamowa lub posty będą wyraźnie oznaczone jako treści płatne lub sponsorowane.

Mimo że  jako właściciel strony otrzymuje wynagrodzenie za posty lub reklamy, zawsze będę przedstawiać uczciwe opinie, ustalenia, przekonania lub doświadczenia dotyczące tych tematów lub produktów. Poglądy i opinie wyrażane na tym blogu są wyłącznie własnością autora. Wszelkie roszczenia dotyczące produktu, statystyki, wyceny lub inne oświadczenia dotyczące produktu lub usługi należy zweryfikować z danym producentem, dostawcą lub stroną.