Cześć, jestem Kamil

Stawiam i weryfikuję hipotezy, tworząc i łamiąc rozwiązania raz za razem, aż do zachwytu. Skupiam się na tworzeniu wyjątkowych doświadczeń użytkownika poprzez kreatywne technologie projektowe. Zawsze dążę do najwyższego poziomu kreatywności i wykonania, aby rozwijać się i rozwijać doświadczenia, które pozostawiają trwałe wrażenie. Uważam, że projektowanie to proces, a dzięki nauce i próbom jesteśmy w stanie znaleźć właściwe rozwiązanie. Cały proces twórczy traktuję jako przygodę, którą możemy pokonać tylko wspólnie. Akceptuję wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami czy inspiracjami. Każdą formę która pozwoli nam się lepiej poznać. Jestem dostępny w każdej chwili, aby porozmawiać o nadchodzących projektach, a także o cudach natury z kserokopiarki z połowy lat 90.

Kiedyś  były tylko książki i doświadczenie zdobywane przez wiele prób i błędów, i praktyczne każdy potrafił być w stanie coś poprawić, ulepszyć, albo zregenerować. Techniczne myślenie nie było obce. Teraz, gdy wideo-poradniki, wideo tutoriale, wideo tipy, wideo szkolenia wyparły czytanie i zdobywanie wiedzy na własną rękę.. nikomu się nie chce. To co na wideo, to tak musi być.. nawet tego się nie weryfikuje… Sławę zyskują Ci co robią spektakularne, widowiskowe nagrania, a Ci co przekazują wiedzę.. odchodzą w zapomnienie. 

Wychodzę ponad sztywne ramy, staram się pomagać każdemu, czy to mailowo, na czacie, czy telefonicznie i przekazywać jak najwięcej informacji. Niektóre tematy, to problemy z projektem, pomysły / inspiracje projektowe, wykończenie stołów, powierzchni. Rozumiem to doskonale, tak samo jak to że wkroczenie do świata żywic w dekoracjach nie zawsze jest łatwe i proste, a czasem brak po prostu odwagi napisać publicznie z prośbą o pomoc.
Gdy poznawałem ten “żywiczny świat”, w Polsce nie było materiałów, książek, jakiejkolwiek publikacji co i jak. Była tylko karta producenta i tyle. Cierpliwością, jak i metodami prób i błędów powstawały niepowtarzalne projekty, z których jestem dumny.
Uczę minimalizmu w projektach drewno-żywica. Minimalizm ma na celu ułatwić życie konsumentowi. Praca, której nie wykonuje projektant, to praca, którą musi wykonać konsument – nieprzerwanie przez cały okres użytkowania produktu.
Nie ma gwarancji, że moje odpowiedzi będą Tobie pasować. Odpowiem uczciwie i najlepiej jak potrafię, ale na tym kończy się moja gwarancja satysfakcji. Powodzenie żywicznej misji leży w twoich rękach. Uzbrój się w czas i cierpliwość, a przygoda będzie niesamowita.

Nie jestem wielką firmą.

Nie mam pracowników ani ludzi, którzy budują w moim imieniu. Jestem projektantem, który znajduje inspirację w tworzeniu pięknych dzieł sztuki użytkowej i kimś, kto pragnie kontynuować tradycyjne metody obróbki drewna. Od lat projektuję i wykonuję dzieła sztuki użytkowej - dekoracje które pasują do twojego indywidualnego stylu i potrzeb.

Stworzone przez naturę. zaprojektowane przez człowieka.