O mnie - Epoksydowa.pl Skip to main content

Cześć, jestem Kamil

Niestandardowe rozwiązania to moja pasja, tworzę przydatne, ciekawe i piękne rzeczy. Uwielbiam tworzyć rzeczy, które są niezwykle przydatne. Jestem bardzo praktycznym rzemieślnikiem”.

Akceptuję wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami czy inspiracjami. Każdą formę, która pozwoli nam się lepiej poznać. Jestem dostępny w każdej chwili, aby porozmawiać o nadchodzących projektach, a także o cudach natury z kserokopiarki z połowy lat 90.

Kiedyś  były tylko książki i doświadczenie zdobywane przez wiele prób i błędów, i praktyczne każdy potrafił być w stanie coś poprawić, ulepszyć, albo zregenerować. Techniczne myślenie nie było obce. Teraz gdy wideo-poradniki, wideo tutoriale, wideo tipy, wideo szkolenia wyparły czytanie i zdobywanie wiedzy na własną rękę… nikomu się nie chce. To, co na wideo, to tak musi być. nawet tego się nie weryfikuje…

Wychodzę ponad sztywne ramy, staram się pomagać każdemu, czy to mailowo, na czacie, czy telefonicznie i przekazywać jak najwięcej informacji. Niektóre tematy, to problemy z projektem, pomysły / inspiracje projektowe, wykończenie stołów, powierzchni. Rozumiem to doskonale, tak samo, jak to, że wkroczenie do świata żywic w dekoracjach nie zawsze jest łatwe i proste, a czasem brak po prostu odwagi napisać publicznie z prośbą o pomoc.
Gdy poznawałem ten „żywiczny świat”, w Polsce nie było materiałów, książek, jakiejkolwiek publikacji co i jak. Była tylko karta producenta i tyle. Cierpliwością, jak i metodami prób i błędów powstawały niepowtarzalne projekty, z których jestem dumny.
Uczę minimalizmu w projektach drewno-żywica. Minimalizm ma na celu ułatwić życie konsumentowi. Praca, której nie wykonuje projektant, to praca, którą musi wykonać konsument – nieprzerwanie przez cały okres użytkowania produktu.
Nie ma gwarancji, że moje odpowiedzi będą Ci pasować. Odpowiem uczciwie i najlepiej jak potrafię. Powodzenie żywicznej misji leży w twoich rękach. Uzbrój się w czas i cierpliwość, a przygoda będzie niesamowita.
Z hobby i pasji powadzę mikro manufakturę.

Nie mam pracowników ani ludzi, którzy tworzą w moim imieniu. Jestem projektantem, który znajduje inspirację w tworzeniu pięknych dzieł sztuki użytkowej i kimś, kto pragnie kontynuować tradycyjne metody obróbki drewna.

TANIEJ
Wybierz jeden z gotowych zestawów i ciesz się rabatami!
W ZESTAWIE!
Otrzymujesz
na dowolny zakup NLQLPWZR8L.
RABAT
dla produktów nieprzecenionych