Zwroty i reklamacje - Epoksydowa.pl Skip to main content

Kupując w EPOKSYDOWA.PL masz prawo odstąpić od umowy i odesłać zakupiony produkt w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania.

Aby procedura zwrotu przebiegła szybko i bezboleśnie, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZWROTU i dołącz go do paczki ze zwracanym produktem. 

Paczkę możesz wysłać:

 do: Paczkomat InPost KRA146M

Po otrzymaniu przesyłki i jej weryfikacji, zwrócimy Ci pieniądze w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia paczki. Nie przyjmujemy paczek wysyłanych za pobraniem. W przypadku zwrotu pełnowartościowego produktu koszt przesyłki ponosi Kupujący.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

REKLAMACJA

Jeśli uznasz, że otrzymany produkt jest niepełnowartościowy lub dotarł do Ciebie uszkodzony, masz prawo do złożenia reklamacji.

Jeśli produkty zostały uszkodzone w trakcie dostawy, możesz wypełnić protokół szkody. W zależności od przewoźnika, odpowiednie formularze znajdziesz tutaj:

protokół szkody DPD
protokół szkody InPost

Po wypełnieniu protokołu, otrzymasz drogą mailową plik PDF. Prześlij go nam na info@epoksydowa.pl. Skontaktujemy się z przewoźnikiem i zajmiemy się resztą. Poinformujemy Cię o wszczętym postępowaniu w ciągu 2-3 dni roboczych.

W innych sytuacjach wystarczy, że wydrukujesz i wypełnisz ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE i dołączysz je do paczki. Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia przesyłki do siedziby firmy i odeślemy kwotę powiększoną o koszty wysyłki na wskazany nr rachunku bankowego lub wymienimy produkt na nowy (w zależności od informacji zawartej w zgłoszeniu reklamacyjnym).

TANIEJ
Wybierz jeden z gotowych zestawów i ciesz się rabatami!
W ZESTAWIE!
Otrzymujesz
na dowolny zakup NLQLPWZR8L.
RABAT
dla produktów nieprzecenionych